Menu

Сайт продается

Селищу Коцюбинське с держбюджету надали субвенцію у розміру 10млн грн, це майжє годовий бюджет селища

Селищу Коцюбинське с держбюджету надали субвенцію у розміру 10млн грн, це майжє годовий бюджет селища

Отже, вітаю нашу громаду з тим, що у нас є гроші на розвиток. 10 мільйонів нам виділили з держбюджету.

За це дякуємо народному депутату Ользі Черваковій. Якби кожен нардеп так працював для громад - у нас би не було проблем в країні.

5 млн, як я писала раніше, будуть використані на модернізацію водоканалу та на ремонт даху будинку культури. Інші 5 мільйонів підуть на внутрішні роботи та оздоблення садочку
Пономарьова 2/2. Гроші казначейство сьогодні нам спустило в бюджет селища. Тепер кожен мешканець селища і кожен депутат КСР, особливо ті депутати, яких хвилюють сесійні засідання виключно з політичним порядком денним, а не господарські питання мають усвідомити дуже важливу річ.

Прошу поставитися відповідально і вдуматися. Державна субвенція - це гроші, які надаються до кінця року. З цих питань запущені держекспертизи. Час для реалізації експертиз близько 3 тижнів. Роботи маємо зробити за листопад- грудень. Інакше втратимо гроші. Вже кінець року.

Я чудово розумію політичні амбіції й те, що насправді хвилює більшість в депутатському корпусі. Давайте не доводити ситуацію до абсурду на початку опалювального сезону, особливо тоді, коли нам згори дали майже РІЧНИЙ (!!!) бюджет селища для вирішення проблем громади та тоді, коли ми можемо повернути громаді котельні.

Ну, не можна саботувати голосування. Якщо Ви не голосуєте за розподіл нашого селищного бюджету - то гроші знецінює інфляція й вони переходять в наступний бюджетний рік. Через неголосування ми вже втратили суму еквівалентну трактору. Зе трошки - і сума буде дорівнювати 2 тракторам/ З держсубвенцією, яку намагається собі урвати кожна громада в країні і це вдається одиницям, все значно складніше, ніж з бюджетом селища, - якщо до 31.12.2017 року ми субвенцію не освоюємо - вона вернеться в бюджет держави. І більше нам, якщо ми такі безгосподарні, гроші ніхто згори не дасть.
Дітей і далі будемо возити в садки Києві переповненими маршрутками, водоканал і далі буде працювати неякісно і дратувати людей постійними аваріями а в УЖКГ грошей таких нема, а під час театрального сезону ми будемо сидіти в шапках і опалювати вулицю. Коли депутати свідомо не голосували за фінансування виборів та гроші за роботу членам ТВК і ДВК, то після програних судів членам ДВК ми ці гроші маємо віддати з селищного бюджету, хоча держава давала нам гроші додатково. Ми втратили тут половину трактора. Тобто за рік ми втртили 2 одиниці спецтехніки. Ми гроші не використали - вони вернулися в держбюджет. Якщо рада не відголосує за розподіл 10 мільйонів - ми ці гроші втратимо. Це дитсадок, водоканал і дах будинку культури.

Давайте доручення своїм депутатам (оформлюється 3 реченнями, підкріплюється підписами виборців і заноситься в канцелярію ради). Тобто неголсоування депутатів і пасивність кожного коцюбинця, політичні блокади та ігри з переворотами, можуть коштувати громаді стратегічного розвитку. Ініціатори політичних ігр протягом цього року каденції 2016 та 2017 років і десятої частини в селище не принесли. Тому думайте, чи хочемо ми вернути котельні, зберегти мільйони від виведення за каналізацію, яка не працює і яку ми відкачуємо спецтехнікою, чи можемо ми освоїти держсубвенцію у розмірі 10 мільйонів.

Жоден депутат з більшості не прийшов з власною ініціативою, куди діти гроші з бюджету, які ми мамо теж витрачати задля громади. Тобто не внесли жодної копійки - от Вам і децентралізація по-приірпінськи. Сподіваюся, що здорового глузду вистачить хоча б на 14 голосів. 9 є. Від виборців залежить, чи назбираємо ще 5. Шукайте депутата і давайте доручення - не голосує - закон Вам дав можливість відкликати.

Ми варті тих, кого обираємо. Моя передвиборча обіцянка була залучення зовнішнього фінансування та грантів. Я свої обіцянки не ламаю.

21728071 10155039292488434 3487061387224088436 n
21752458 10155039293013434 6508153958520733442 n
21751921 10155039292278434 6663367689591237472 n

Дополнительная информация


Комментарии   

+1 #1 Володимир Дмитрович 18.09.2017 23:50
Олю, але ж не годовий, а річний!!!! Мені вже зауваження зробили...
Цитировать
0 #2 plorexanprod1975 24.05.2018 01:31
Что об этом скажете? Пожалуйста оцените проект как накручивать дизлайки на Ютубе http://jet-s.ru/nakrutka-dizlaykov-youtube
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!