Menu

Сайт продается

В Ірпені може виникнути прецедент вилучення з приватної власності земельної ділянки яка не використовується за цільовим призначенням

В Ірпені може виникнути прецедент вилучення з приватної власності земельної ділянки яка не використовується за цільовим призначенням

Депутат Коцюбинської селищної ради Микола Єременко звернувся до Ірпінського міського голови з пропозицією розпочати судовий процес проти ТОВ «Терра Вел», яка, згідно документів є власником земельної ділянки колишнього піонерського табору по вул 9 ліня, 23 в Ірпені.

Два тижні тому надіслав звернення на ім'я Володимира Карплюка із клопотанням встановити на засіданні виконкому факт нецільового використання земельної ділянки під колишнім піонерським табором "Орлятко", що знаходиться за адресою: вул. 9-лінія, 23 та ініціювати припинення прав користування та володіння нею у судовому порядку.

Цільовим призначенням ділянки є будівництво та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів. Власником земельної ділянки є ТОВ «Терра Вел», фірма, яка засвітилась зі сканадльною забудовою територій прилеглих до Софії Київської.
Насправді ТОВ "Терра Вел" є лише прокладкою, а от кінцевими власниками є представники російського олігархату.
Дана юридична особа на території колишнього піонертабору ніякого будівництва не здійснює, територія роками перебуває у вкрай занедбаному стані. Очевидно, що землю просто тримають про запас з ціллю перепродати її у разі покращення коньюнктури на ринку нерухомості.

У своєму зверненні я акцентував увагу В. Карплюка на тому, що факт невикористання земельної ділянки в юридичній практиці трактується як використання не за цільовим призначенням. Що дає юридичні можливості для її відчуження та передачі у муніципальну власність.

20476335 1102502479894697 1112953882357850214 n


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!