Menu

Сайт продается

Коцюбинська селищна рада програла в суді «Атланту»

Коцюбинська селищна рада програла в суді «Атланту»

Суд визнав бездіяльність Коцюбинської селищної ради. Суд пішов в письмове провадження і рішення було прийнято в письмовому провадженні.

Можно було б оспорювати рішення в апеляції, але витрачати кошти, яких і так нема, на судовий збір – нераціонально.

Суд забов'язав Коцюбинську селищну раду розглянути це питання, це те про що я говорила у червні, все що треба було зробити – це внести питання в порядок денний і вже потім кожен депутат міг би визначитись – він за, проти чи утримався.Це не перше рішення про бездіяльность ради цього скликання. Позов щодо невиплати зарплати членам твк і двк ми теж програли, бо питання депутати просто не виносили в порядок денний. Ми втратили гроші, які держава нам давала на вибори з бюджету рівнем вище, і тепер заплатимо з селищного, який можно було б витратити на благоустрій. 

Сподіваюсь 4 серпня депутати будуть мудрішими, винесуть в порядок денний запропоновані питання і після обговорень приймуть рішення як голосувати – за, проти, утримався. Повторно публічно прошу у депутатського корпусу виділити кошти на судовий збір з бюджету щоб ми могли представляти інтереси громади. Наголошую, що це рішення суду виключно адміністративне (не господарське) і питання пайової участі залишається відкритим.

Дайте гроші на судовий збір і я піду в суду в інтересах громади, а кожен депутат може увійти третьою стороною по справі.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/67372939

 

Последнее изменениеСреда, 26 июля 2017 20:50

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!