Menu

Сайт продается

Щодо ситуації з токчисними відходами на території Коцюбинського

Щодо ситуації з токчисними відходами на території Коцюбинського

Доводжу до відома громади, що останні два дні практично без перерви я разом з працівниками ради, УЖКГ "Біличі" та головою комісії з питань ЖКГ Олександою Куцан за підтримки та сприяння активістки Людмили Буток зверталася в усі інстанції й ми домоглися того, що відкрите кримінальне провадження і номер ЄДРДР в мене зараз на руках.

Правова кваліфікація ст. 239 КК - невжиття заходів щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення та псування земель по вул. Пономарьова,7 - "Теплозвукоізоляція". Стосовно ситуації по вул. Залізнична - так само пишемо звернення і вимагаємо притягнути винних до відповідальності.

Винні працівники Ремонтно-будівельного управління МВС Київської області. Це їхня територія і вони офіційно за договором брали гроші за вирішення питань зі сміттям. Як вирішували - ми всі побачили. У тих, хто пробув разом з нами на Залізничній кілька годин під час розкопування сміття, потім боліла голова і спостерігалися ознаки хімічного отруєння організму два дні. Будемо вимагати, щоб винних паритягнули до відповідальності не лише на "Теплозвукоізоляції".

Хоча великого бажання в правоохоронців притягувати до відповідальності своїх колег-правоохоронців я поки не бачу. Якщо завтра не буде відкрито ЄДРДР по Залізничній будемо вимагати цього в судовому порядку, щоб стало соромно за бездіяльність. Сьогодні зранку пан Покопчук, як мені повідомили, це все підпалив, був дим, активісти сповістили поліцію, але протоколу я так і не побачила. Я чекаю на відповідні дії з боку правоохоронців. І фізособи, і працівникик РБУ МВС у Київській області перед законом рівні. Найбільша проблема в тому, що наші правоохоронці не живуть у селищі, тому те, що ми тут задихаємося і діти цим дихають, а отрута попадає в грунтові води - їх так сильно не хвилює, як місцевих мешканців. Надалі опетративно інформуватиму громаду. ПС (Для розуміння того, в яких умовах доводиться працювати, "Теплозвукоізоляція" сьогодні на територію не допустила навіть працівників УЖКГ і Леся Єльникова обірвала телефони урядовиї ліній, щоб отримати туди доступ. За рішенням ради, хоч ця земля і є приватною власністю - умовою приватизації було те, що комунальники матимуть доступ на територію.

Про грубі порушення арбітражного керуючого вже повідомили Мін'юст.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!