Menu

Сайт продается

Коцюбинське мерзне через домовленості області і Ірпеня

Коцюбинське мерзне через домовленості області і Ірпеня

За майже 15 років журналістської роботи мої джерела мене ніколи не підводили.

Саме тому я прошу всіх завтра на 8:00 їхати на м. Печерська до голови ОДА Горгана і вимагати, щоб він завіз рішення бюджетної комісії облради до Нафтогазу. Є домовленості між Ірпенем і ОДА, щоб газ не давати якомога довше.

Це дасть змогу не просто звалити Матюшину, а навесні, як я писала раніше, приєднати Коцюбинське до Ірпеня. Карплюк просив на одній з нарад - "усмєріть" Коцюбинське. От нас і усміряют попри те, що на селекторній нараді Зубко дав чітке доручення голові КОДА розібратися з Нафтогазом. Опалення це просто інструмент, щоб нагнути громаду. Всі, кому треба опалення - під КОДА. Більше того, навіть ті, в кого є опалення - теж мають їхати під КОДА, бо нас просто нагинають і наслідки можуть бути доволі плачевні для всієї громади..

Гроші коцюбинців «Мастер-Енерго» не перераховувало за газ «Нафтогазу». Їх виводили на інші рахунки. Про це з початку 2017 року офіційно повідомлена прокуратура - відкриті провадження. Дві котельні на Меблевій та на Доківській «Мастер-Енерго» оформило як свою власність в комунальному підприємстві облради – центрі «Готово». Фактично у нас вкрали наше майно.

Що було зроблено, щоб запустити опалення:
- в січні звернулися до прокуратури – проти «Мастер-Енерго» відкриті провадження
- навесні проінформована обласна державна адміністрація про ситуацію
- в судовому порядку селищна голова вимагає повернути котельні громаді
- селищна голова звернулася до області, щоб «Мастер-Енерго» надали поворотну допомогу для закупівлі газу - бюджетна комісія погодила 25.10 для цього надати 2,7 млн.
Хто саботує процес запуску опалення:
- «Мастер-Енерго» могло розпочати опалення ще в середині жовтня на твердопаливному котлі на Доківській та Пономарьова. Але в угоду Новим обличчям це не зробили.
- заступник голови ОДА Савченко зумисне не проінформував на нараді в Кабміні про ситуацію, хоча всі офіційні листи від селищної голови ОДА отримало вчасно
- Голова ОДА Горган зумисне 3 робочих дні не завозив рішення бюджетної комісії облради про надання поворотної допомоги «Мастер-Енерго» до Нафтогазу

Навіщо це робиться:
Є домовленості між мером Ірпеня та керівництвом області, що Коцюбинське треба заморозити, щоб викликати соціальний бунт і незадоволення.
Якщо вони це зроблять – буде спроба знести селищну голову Ольгу Матюшину, яка не дає вивести гроші з бюджету за неробочу каналізацію по вул. Бакала, забирає котельні в «Мастер-Енерго», щоб селище мало незалежність у прийнятті рішень по опаленню, не дає дерибанити Біличанський ліс.
На одній з нарад в області мер Ірпеня Володимир Карплюк наголосив, що для того, щоб провести навесні об’єднання Ірпінської громади – треба усмирити Коцюбинське. Це дасть реалізувати приєднання Коцюбинського до Ірпеня і дерибанити Біличанський ліс.

Що може зробити кожен з нас:
Навіть, якщо Вам дали тепло – Меблева і Лісова залишаються заручниками ситуацію. Після морозів «Мастер-Енерго» на твердопаливному котлі без газу не зможе якісно топити Пономарьова і Доківську.
Тому як мешканці цих, так і мешканці інших вулиць – всі разом маємо вийти 30 жовтня о 8:00 під облраду – м. Печерська (пл. Лесі Українки,1).
Треба вимагати, щоб голова ОДА Горган невідкладно їхав до «Нафтогазу», завозив гарантійний лист та рішення бюджетної комісії, щоб «Мастер-Енерго» видали ліміти на газ.

Від цього залежить не просто тепло в оселях, а й те, чи поглине Ірпінь Коцюбинське.

З повагою, Ірина Федорів, журналіст – мешкаю по вул. Меблева
Тел. для додаткової інформації – 095 274 96 67

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!