Menu

Сайт продается

Київрада відклала питання приєднання Коцюбинського до Києва – депутати

Київрада відклала питання приєднання Коцюбинського до Києва – депутати
Депутати Київради не готові розглядати питання приєднання селища Коцюбинське до столиці. Про це повідомив член постійної комісії Київради з питань місцевого самоуправління, регіональних та міжнародних зв`язків Тарас Криворучко під час прямого ефіру на телеканалі «Київ». 
«Там дуже цікава та заплутана історія. На слухання зібралась спільнота (Коцюбинського – авт.), яка виступила «за» приєднання до міста Києва. На той момент ці збори вела голова селища, якій депутати потім висловили недовіру та позбавили цієї посади», - відмітив Тарас Криворучко. 
Нагадаємо, 3 березня в Коцюбинському за присутності голови селища Ольги Матюшиної відбулись громадські збори, на яких обговорювалось питання приєднання Коцюбинського до столиці. Вже 7 березня депутати селища, під час позачергової сесії, висловили недовіру Ользі Матюшиній, а її повноваження передали місцевому депутату Миколі Єременко. Того ж дня, новий очільник селища потрапив до Єдиного держреєстру, як «виконуючий обов`язки». Держреєстратор двічі виключав останнього з ЄДР та повертав прізвище Матюшиної. Наразі, згідно Єдиного державного реєстру Ольга Матюшина рахується головою Коцюбинської сільради.
У профільній комісії Київраді заявляють, що сама ідея приєднання Коцюбинського до столиці підтримується депутатами. Але виносити це питання на голосування – зарано. Мовляв, слухання 3 березня відбулись із порушеннями, і їх рішення не може вважатися легітимним. 
«Нам необхідно організувати збори з депутатами всіх місцевих рад Києва та тих населених пунктів, які його оточують, та прийняти спільне рішення», - підкреслив Тарас Криворучко.
Як відомо, депутати Коцюбинської сільради вже більше ніж півроку не можуть зібрати кворум для проведення сесії. Останній раз, 15 червня, до сесійної зали прийшло лише 8 депутатів Коцюбинського. Раніше, Ольга Матюшина заявляла журналістам телеканалу «Погляд», що сільрада веде перемовини із парламентарями з питань перевиборів у Коцюбинському.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!