Menu

Сайт продается

Прокуратура позиватиметься проти чиновників Ірпеня та Коцюбинського

Прокуратура позиватиметься проти чиновників Ірпеня та Коцюбинського
Прокуратура Київської області вимагає поновити порушені права дітей та зобов'язати адміністрації двох навчальних закладів Коцюбинської селищної ради оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки площею понад 4 га вартістю майже 1,3 млн грн.
Органами Київської обласної прокуратури встановлено, що в користуванні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради перебуває земельна ділянка площею 3,5 га з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
Крім того, в користуванні Ірпінського навчально - виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Ірпінської міської ради перебуває земельна ділянка площею 0,8 га з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
Однак, Коцюбинською селищною радою та управлінням освіти і науки Ірпінської міської ради не вжито жодних заходів до оформлення правовстановлюючих документів на вказані земельні ділянки. 
«Відсутність правовстановлюючих документів на земельні ділянки створює передумови для можливих зловживань щодо розпорядження ними, формує ризики для нормального функціонування навчальних закладів та навчально - виховного процесу, що може призвести до негативних наслідків, порушення прав дітей та інтересів держави у сфері охорони дитинства», - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Київської області.
Реагуючи на вказані порушення, Ірпінським відділом Києво – Святошинської місцевої прокуратури пред`явлено до суду 2 позовні заяви про визнання незаконною бездіяльність та зобов’язання вчинити певні дії з оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки площею понад 4 га та вартістю майже 1,3 млн грн.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!