Menu

Сайт продается

Політика (12)

Київрада відклала питання приєднання Коцюбинського до Києва – депутати

Депутати Київради не готові розглядати питання приєднання селища Коцюбинське до столиці. Про це повідомив член постійної комісії Київради з питань місцевого самоуправління, регіональних та міжнародних зв`язків Тарас Криворучко під час прямого ефіру на телеканалі «Київ». 
Подробнее ...

Матюшина просит Парламент назначить перевыборы в Коцюбинском

В Коцюбинском скоро будут выборы. По крайней мере, глава поселкового совета, которой депутаты ранее выразили недоверие, Ольга Матюшина к этому стремиться. По словам чиновницы, перевыборы - единственный выход из политического кризиса в поселке. 
Около шести месяцев, Ольга Матюшина не может собрать сессию. Депутаты просто не приходят. К примеру, 15 июня на заседание пришло лишь 8 человек. 
Подробнее ...

Прокуратура позиватиметься проти чиновників Ірпеня та Коцюбинського

Прокуратура Київської області вимагає поновити порушені права дітей та зобов'язати адміністрації двох навчальних закладів Коцюбинської селищної ради оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки площею понад 4 га вартістю майже 1,3 млн грн.
Подробнее ...

Завдяки прокуратури задоволено ряд позовів про витребування на користь держави майже 6 га земель Біличанського лісу

Завдяки наполегливій позиції прокуратури Київської області протягом поточного року задоволено ряд позовів про витребування на користь держави з чужого незаконного володіння майже 6 га земель, так званого Біличанського лісу, загальною вартістю понад 40 млн гривень

Подробнее ...

Прокурор Київської області повідомив про підозру депутату Коцюбинського, який самопроголосив себе в.о. голови Коцюбинського

Прокурор Київської області Д. Чібісов повідомив про підозру депутату Коцюбинської селищної ради, який підробиши офіційні документи і гербову печатку, самопроголосив себе в.о. голови Коцюбинської селищної ради. 

Подробнее ...

Коцюбинське: бюджетна епопея

Історія протистояння селищного голови Ольги Матюшиної і депутатського корпусу-більшості партії «Нові обличчя» дуже скоро увійде в підручники історії як приклад абсурду, до котрого докотилась місцеве самоврядування, яке роз'їдає корупція. Це протистояння триває вже більше двох років. Боротьба не стихає ні на хвилину. Що при цьому відчувають жителі самого Коцюбинського, які виявилися заручниками нескінченної битви за бюджетні кошти?

Подробнее ...

Коцюбинське мерзне через домовленості області і Ірпеня

За майже 15 років журналістської роботи мої джерела мене ніколи не підводили.

Саме тому я прошу всіх завтра на 8:00 їхати на м. Печерська до голови ОДА Горгана і вимагати, щоб він завіз рішення бюджетної комісії облради до Нафтогазу. Є домовленості між Ірпенем і ОДА, щоб газ не давати якомога довше.

Подробнее ...

Коцюбинська селищна рада оскаржує в суді ришення ІМР, щодо надання платних послуг в закладах освіти

Вчора, 10 жовтня, Коцюбинською селищною радою було подано в суд позов про визнання незаконними і скасування рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради «Про встановлення розмірів місячної батьківської плати з надання платних освітніх послуг закладами освіти», а також рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 26.09.2017 р. № 213 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області від 28.02.2017 р» та повернення батькам неправомірно стягнутих з них коштів. 

Подробнее ...

Чи буде ВЕТО щодо секретаря КСР Сергія Даніша?

Вчора відбулася сесія Коцюбинської селищної ради, на якої на порядку денному стояли ряд важливих питань: бюджету, кадрові питання, питання з переобранням членів Виконавчого комітету та призначення нового секретаря КСР. 

Соціальні питання щодо допомоги мешканцям Коцюбинського, було проголосовано одноголосно.

Подробнее ...

Суд поновив Ольгу Матюшину на посаді селищного голови Коцюбинського

Сьогодні, 4 серпня Ірпінський міський суд під головуванням судді Світлані Оладько поновив в рамках забезпечення позову Ольгу Матюшину на посаді Коцюбинського селищного голови.

Клопотання про забезпечення позову було подано в процесі розгляду позову на дії депутатів Коцюбинської селищної ради, які своїми рішенням від 08ю04.2016 р. намагаються усунути Ольгу Матюшину з посади селищної голови.

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!