Menu
Реклама в Коцюбинськом

Політика (7)

Коцюбинське: бюджетна епопея

Історія протистояння селищного голови Ольги Матюшиної і депутатського корпусу-більшості партії «Нові обличчя» дуже скоро увійде в підручники історії як приклад абсурду, до котрого докотилась місцеве самоврядування, яке роз'їдає корупція. Це протистояння триває вже більше двох років. Боротьба не стихає ні на хвилину. Що при цьому відчувають жителі самого Коцюбинського, які виявилися заручниками нескінченної битви за бюджетні кошти?

Подробнее ...

Коцюбинське мерзне через домовленості області і Ірпеня

За майже 15 років журналістської роботи мої джерела мене ніколи не підводили.

Саме тому я прошу всіх завтра на 8:00 їхати на м. Печерська до голови ОДА Горгана і вимагати, щоб він завіз рішення бюджетної комісії облради до Нафтогазу. Є домовленості між Ірпенем і ОДА, щоб газ не давати якомога довше.

Подробнее ...

Коцюбинська селищна рада оскаржує в суді ришення ІМР, щодо надання платних послуг в закладах освіти

Вчора, 10 жовтня, Коцюбинською селищною радою було подано в суд позов про визнання незаконними і скасування рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради «Про встановлення розмірів місячної батьківської плати з надання платних освітніх послуг закладами освіти», а також рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 26.09.2017 р. № 213 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області від 28.02.2017 р» та повернення батькам неправомірно стягнутих з них коштів. 

Подробнее ...

Чи буде ВЕТО щодо секретаря КСР Сергія Даніша?

Вчора відбулася сесія Коцюбинської селищної ради, на якої на порядку денному стояли ряд важливих питань: бюджету, кадрові питання, питання з переобранням членів Виконавчого комітету та призначення нового секретаря КСР. 

Соціальні питання щодо допомоги мешканцям Коцюбинського, було проголосовано одноголосно.

Подробнее ...

Суд поновив Ольгу Матюшину на посаді селищного голови Коцюбинського

Сьогодні, 4 серпня Ірпінський міський суд під головуванням судді Світлані Оладько поновив в рамках забезпечення позову Ольгу Матюшину на посаді Коцюбинського селищного голови.

Клопотання про забезпечення позову було подано в процесі розгляду позову на дії депутатів Коцюбинської селищної ради, які своїми рішенням від 08ю04.2016 р. намагаються усунути Ольгу Матюшину з посади селищної голови.

Подробнее ...

Вибори в Коцюбинському, які скасували, не скасують? Верховна Рада проти рішення ВСУ

В Інтернеті тривають дискусії на тему чи відбудуться вибори в Коцюбинському або ж ні.

На користь скасування виборів є рішення Верховного Суду України, а за вибори багато громадських діячів Приірпіння та Народні депутати України, останні в свою чергу зареєстрували проект постанови про позачергові вибори в Коцюбинському.

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика