Menu

Сайт продается

Стосовно опалювального сезону в навчальних закладах та медустановах Коцюбинського

Стосовно опалювального сезону в навчальних закладах та медустановах Коцюбинського

Щодо початку опалювального сезону в селищі Коцюбинське дала свій коментарій селищна голова Ольга Матюшина:

Два дитсадки мають свої автономні котельні. Акти готовності і доповідні про готовність до опалювального сезону подані в селищну раду.

Сьогодні-завтра починаємо запускати опалення в цих освітніх закладах. Ліцей опалює Київенерго. У них потужна котельня на Робітничій.

Як правило, вони подають тепло в ліцей тоді, коли запускають житловий фонд Києва і наш кущ в Коцюбинському. Тому опалення має запуститися тут вчасно. Питання по 18 школі та поліклініці, які опалює "Мастер-Енерго". Теплопункти готові до опалювального сезону. Доповідні я теж отримала від керівників установ. "

 

Мастер-Енерго", як і торік, має запустити в роботу твердопаливні котли, які опалюють пелетами. Це можлитво до мінусової температури. На Пономарьова готують теплотрасу до опалювального сезону. Там дві гілки опалення - стара і нова. Опалення в школу та поліклініку можна запустити зараз по старій гілці. На новій гілці після тестувань виявлені пориви і зараз ведуться ремонтні роботи силами УЖКГ "Біличі" за допомогою "Мастер-Енерго".

Протягом доби очікуємо, що ремонт буде завершений. З кожним завідувачем і керівником закладу я проговорила питання опалювального сезону. Всі мають роузміти, що розрахунки за опалення освітніх закладів та медустанов як і правовідносини з теплопостачальниками - це пряма зона відповідальносіт Ірпеня. Ми маємо підготувати мережі, чим ми і займаємося

 

Последнее изменениеЧетверг, 05 октября 2017 21:35

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!