Menu

Сайт продается

06.07.2017р. в Коцюбинському відбудеться прийом громадян працівниками Головного Управління Національної поліції в Київській області.

06.07.2017р. в Коцюбинському відбудеться прийом громадян працівниками Головного Управління Національної поліції в Київській області.

У зв'язку з напруженою ситуацією в регіоні 06.07.2017р. з 16:00 до 20:00 в приміщенні Коцюбинської селищної ради за адресою сел. Коцюбинське, вул. Доківська, 2 відбудеться прийом громадян працівниками Головного Управління Національної поліції в Київській області.

Прийом громадян будуть вести:
- Заступник начальника ГУ НП в Київській області, Коз’яков Р. С.;
- В.о. начальника Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області, Шлапак І. П.;
- Заступник начальника Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Просяник В. В.
-Заступник начальника слідчого відділу ГУ НП в Київській області, Олійник Є. В.;
-Начальник Коцюбинського селищного відділення поліції Постоловський С. М.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!