Menu

Сайт продается

Оголошення (5)

ВАКАНСІЇ: «Ірпінський виправний центр» шукають спеціалістів з нагляду та безпеки

 
Державна установа «Ірпінський виправний центр (№ 132)» запрошує на роботу чоловіків і жінок віком до 35 років на посади молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки. 
Вимоги: повна загальна середня освіта, придатність за станом здоров’я та фізичною підготовкою, відсутність судимостей.
Заробітна плата від 6000 грн. на першому році служби
Подробнее ...

17 ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ БАТЬКА

Батько – кожна людина вкладає у дане поняття різні слова. Для декого синонімом є слово захист, для декого –– турбота, мужність, хазяйновитість.
Багато з нас робили свої перші кроки під пильним наглядом батька: вчилися кататися на велосипеді, пішли у першу спортивну секцію, турпохід, закінчили школу, тощо, список можна продовжувати безкінечно.

Подробнее ...

Стосовно опалювального сезону в навчальних закладах та медустановах Коцюбинського

Щодо початку опалювального сезону в селищі Коцюбинське дала свій коментарій селищна голова Ольга Матюшина:

Два дитсадки мають свої автономні котельні. Акти готовності і доповідні про готовність до опалювального сезону подані в селищну раду.

Сьогодні-завтра починаємо запускати опалення в цих освітніх закладах. Ліцей опалює Київенерго. У них потужна котельня на Робітничій.

Подробнее ...

06.07.2017р. в Коцюбинському відбудеться прийом громадян працівниками Головного Управління Національної поліції в Київській області.

У зв'язку з напруженою ситуацією в регіоні 06.07.2017р. з 16:00 до 20:00 в приміщенні Коцюбинської селищної ради за адресою сел. Коцюбинське, вул. Доківська, 2 відбудеться прийом громадян працівниками Головного Управління Національної поліції в Київській області.

Подробнее ...
Подписаться на этот канал RSS

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!