Menu

Сайт продается

Компанія "Атлант" ремонтує автодорогу в Коцюбинському за власний рахунок

Компанія "Атлант" ремонтує автодорогу в Коцюбинському за власний рахунок
Перший заступник директора будівельної компанії (СК) "Атлант" Олександр Шубін заявляє, що компанія проводить ремонт автомобільної дороги в селищі Коцюбинське (Київська область) по вулиці Пономарьова за власний рахунок і за власною ініціативою.
Про це повідомила прес-служба компанії, передають Українські Новини.
"Компанія" Атлант " і організувала, і фінансує ремонтні роботи", - сказав Шубін.
Перший заступник директора компанії нагадав, що в 2014 році "Атлант" організував виконання подібних робіт по ремонту дороги в Коцюбинському на вулиці Доковська.
"Рішення про ремонт дороги на Пономарьова прийняв Вадим Каган (один із засновників компанії " Атлант ") відразу після того, як зійшов сніг, і ми побачили реальний стан дороги. Дорога знаходиться на балансі селищної ради та організовувати будь-які ремонтні роботи ми можемо тільки після узгодження з селищною радою. Так сталося, що в цей час влада в селищі постійно змінювалася. Мені було відверто все одно - до кого звертатися, і хто займає посаду голови. Так склалося, що починали переговорний процес ми з однієї владою, а зак нчівалі вже з іншого ", - уточнив він.
атлант дорога2
Підрядна організація пішла на зустріч СК "Атлант", з огляду на суспільну значущість дороги, - вона одна з основних для селища - по розстрочці і умов оплати. Ремонт виконується з гарантією на 10 років.
"На цей ремонт" Атлант "витрачає близько 7 млн гривень, і це добра воля компанії, для якої важлива репутація", - підкреслив Шубін.
атлант дорога3

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!