Menu

Сайт продается

Коцюбинська селищна рада нарешті почала боротися із "розливайками".

Коцюбинська селищна рада нарешті почала боротися із "розливайками".

9 червня депутати одностайно відмовили приватному підприємцю Євгенію Панасу у продовженні договору оренди земельної ділянки по вул. Пономарьова.

У день пленарного засідання КСР вранці зібралась земельна комісія, куди був запрошений Є. Панас.

Орендар ділянки так і не зміг розповісти депутатам чи фігурує в переліку напрямків його діяльності як ФОП-а "здача нерухомсті в оренду". (У випадку відсутності запису - здача в оренду нерухомсті прирівнюється до незаконної господарської діяльності). На запитання про так звані "кведи" він чесно визнав, що не розуміє про що мова.
Також він нічого не відповів на прохання надати документи, що посвідчують право власності на будівлю.
Відверто кажучи, виглядало так, наче доволі молодий хлопець Євген Панас є просто підставною особою, а ділянку та будівлю використовує від його імені хтось інший. Під час пленарного засідання прозвучало, що реальним ініціатором розташування "Апельсину" на місцевості є Олександр Ковтач, колишній секретар Коцради епохи Садовського, причетний до розкрадання Біличанського лісу.

Отже, на сьогодні склалася ситуація, коли:
1. Договору оренди земельної ділянки у "власника" торгової точки не має.
2. Документи на саму будівлю також відсутні.
Висновок: робота "Апелсину" є цілком незаконна і я простежу аби вона була припинена.
Втім, це не єдина приємна новина, що стосується організаторів цієї "розливайки".
Суборендар "Апельсину" комерсантка із Києва Ірина Дяченко, яка й організувала у приміщенні торгової точки розливайку намагалася продовжити договір оренди земельної ділянки, проте розташованої вже по вул. Залізничній. Напевно сподівалася, що ця її заява залишиться непоміченою і буде відголосована у пакеті разом з добропорядними підприємцями.
Але не тут-то було - я уважно стежу за тим, кому Коцюбинська селищна рада дає у оренду землю. Тож після мого рішучого протесту питання подовження договору оренди землі для пані Дяченко було зняте до остаточного з'ясування всіх обставин на земельній комісії.

Вважаю, що підприємці, які так зневажають Коцюбинську територіальну громаду не мають права вести господарську діяльність на нашій землі.
Нагадаю, ще минулого року я звертався до начальника Ірпінської поліції Падюка із проханням припинити незаконний розлив алкоголю у торговій точці "Апельсин".
Керманич ірпінських поліцейських "не помітив" правопорушень, про що дав мені письмову відповідь.
Така "неуважність" коштувала життя двом коцюбинчанам, які отруїлися підробленою горілкою, купленою в "Апельсині". Вважаю, що це привід для притягнення посадовця до відповідальності.

Готую зверення до служби внутрішньої безпеки Нацполіції.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Коцюбинського" ОБОВ'ЯЗКОВА!